Bardhyl Xhama

Foto me botues, shkrimtar e femije

Home
Biografi
Dekorata
Diploma-certifikata
Si te kontaktoni
Fotografi familjare
Fotografi familjare 2
Foto me botues, shkrimtar e femije
Krijimtara-permbledhse
Perrallat e detit
Zhytesit e vegjel te thellesive
Ekspedita e kalter
Zjarfikesi i pyllit
Terfili me 4 flete
Pse qau delfini
Ne kthetrat e Piratit
Lejleku me akullore
Djaloshi qe kapte rrufete
Djali me tre brire
Tre vellezerit
Arratisje nga kafazi
Teksti i lexuar nė dokumentarin e TVSH-sė pėr 70-vjetorin e lindjes
Promovimi i krijmtarisė letrare ne 72 vjetorin e lindjes
Interviste ne 75-vjetorin e lindjes
Shkrimtari i detit
Bardhyl Xhama - shkrimtari qe sfidon moshen
Bardhyl Xhama - mesues i merituar, sportist i gjithanshem
Hapa dhe vite, pune dhe libra
Interviste botuar ne gazeten "Telegraf"
Shkrimtari i detit, zhytės e peshkatar nė tre kontinente - Reportazh

irenatocin.jpg
Me Irena Tocin

rezartekmeciun.jpg
Me Rezart Ekmekciun

driteroi.jpg
Dritero Agolli ne 70 vjetorin tim te lindjes

bedrideden.jpg
Me Bedri Deden

bardhoshgacen.jpg
Me Bardhosh Pogacen

odhisene.jpg
Me Odhise Grillon ne Ulqin

skenderi.jpg
Gaqua, Bardhyli, Skenderi

me9.jpg
Nje foto tek gazeta "Mesuesi: nentor 2006

Enter content here

janimalon.jpg
Me Jani Malon

mefem5.jpg
Takim me femijet

skenderhaskon.jpg
Me shkrimtarin dhe shokun tim Skender Hasko

petraqzoton.jpg
Me Petraq Zoton

gjikkurtiqin.jpg
Me Gjik Kurtiqin

hamdimecen.jpg
Me Hamdi Mecen

xhevati.jpg
Bardhyli, Odhiseja, Skenderi, Dionisi, Arifi, Xhevati

interviste.jpg
Ne interviste

shoketshkrimtare.jpg
Mes shokesh shkrimtare

fe17.jpg
Tirane, nentor 2006

xb6.jpg
Tirane, nentor 2006

Enter content here

Enter content here

Enter content here

Enter supporting content here

line01.gif

Bardhyl XHAMA
Rruga Vangjel Capo pallati 7 shk. 2 ap. 27
Tel: +355 4 2365340 dhe Cel: 068 2633665
E mail: bardhyl75@yahoo.com -  Web site: http://bardhyl1.tripod.com
Tirana, ALBANIA